Informace o ambulanci

Poskytuji ambulantní odbornou lékařskou péči v oborech neurologie, rehabilitační a fyzikální medicína.

V oboru neurologie se zabývám celým spektrem diagnóz: bolesti zad, hlavy, epilepsie, onemocnění periferních nervů, cévní onemocnění mozku a míchy, degenerativní onemocnění nervového systému, roztroušená skleróza a další. Pokud stav pacienta vyžaduje specializovanou péči, odeslílám jej na pracoviště vyššího typu, t.j. do fakultní nemocnice. Úzce spolupracuji s neurologickým oddělením Slezské nemocnice v Opavě.

Věnuji se mj. bolestivým stavům pohybového systému, pacientům mohu nabídnout komplexní došetření potíží, dále léčbu založenou na podávání léků a především zároveň rozepisuji rehabilitaci, kterou pacient může ihned absolvovat ve Vítkově, Hradci nad Moravicí, Opavě, Odrách a Fulneku.

Dále vystavuji poukazy prakticky na všechny pomůcky zdravotnické techniky, jako jsou invlidní vozíky, hole, chodítka, toaletní křesla. Předepisuji ortopedické pomůcky - hlavně ortézy.

Na mou ambulanci se mohou obrátit všichni klienti, kteří mají smlouvu s některou z níže uvedených pojišťoven.

K vyšetření se prosím dostavte s kompletní dokumentací všech v minulosti provedených vyšetření, která se týkala vašich potíží. Velmi to urychlí mou práci a zamezí to zbytečně provádět duplicitní vyšetření.

  

Ordinační hodiny neurologické ambulance ve Vítkově:

pondělí: 7.30 - 15.00 hod.

úterý:     7.00 - 15.00 hod.

čtvrtek:   7.30 - 15.00 hod.

 

Ordinační hodiny neurologické a rehabilitační ambulance v Opavě:

středa:   7.00 - 15.00 hod.

 

Smluvní pojišťovny neurologická ambulance Vítkov a Opava: 111, 201, 205, 207, 211, 213

Smluvní pojišťovny rehabilitační ambulance Opava: 211, 213